specjalista ds. kontrolingu, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

katarzyna łuczyńska+48 697501818
numer referencyjny
/266/09/2018/KŁ - 53902

opis stanowiska

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju w kontrolingu w międzynarodowej rozpoznawalnym na całym świecie firmie., To oferta dla Ciebie. Chcesz współpracować w zespole doświadczonych specjalistów, nie boisz się wyzwań i masz analityczny umysł, to aplikuj! W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, Producenta słodyczy poszukujemy zarówno młodszego specjalisty ds. kontrolingu jak doświadczonego kontrolera finansowego. Praca okolice Grójca, możliwy dojazd na koszt pracodawcy.

oferujemy

  • oferujemy umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów:
  • karta medyczna
  • karty lunchowe
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość transportu na koszt firmy
  • premie uznaniowe
  • praca w dobrej atmosferze nastawionej na rozwój pracowników
  • możliwość w rozwoju w strukturach firmy
  • będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności

zadania

  • inicjowanie i aktywny udział w procesie oceny i koordynacji nowych projektów
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • kontakt z zainteresowanymi działami (DPU, LDU, dział produkcyjny i techniczny)
  • zbieranie wymaganych informacji o nowych projektach
  • analiza otrzymanej dokumentacji
  • określenie cykli i danych produkcyjnych odnoszących się do nowych projektów i istniejących projektów
  • przygotowywanie kosztów projektu tzn. kalkulacja kosztów transformacji (praca bezpośrednia, energia, amortyzacja i koszt pośredni)
  • przeprowadzanie dodatkowych analiz dotyczących rentowności projektów, benchmarkingu

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office, zwłaszcza programu MS Excel
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonałe zdolności analityczne i dbałość o szczegóły
  • wysokie umiejętności interpersonalne i nastawienie na współpracę w zespole
  • umiejętność dostosowania się do zmian w środowisku pracy
  • mile wiedziana umiejętność obsługi programu SAP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej będzie atutem;
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów doskonalących oraz w prowadzeniu szkoleń będą atutem.