specjalista ds. kontrolingu, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/117/04/2019/MA - 57931

opis stanowiska

Liczysz na ciekawą ofertę pracy? Kontroling finansowy to obszar w którym chcesz się rozwijać? Masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze produkcyjnym? Ta oferta skierowana jest własnie do Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kontrolingu
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • konkurencyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bonusy świąteczne)

zadania

  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych
  • udział w tworzeniu budżetu firmy
  • sporządzanie i aktualizowanie prognoz finansowych
  • udzielanie wsparcia w pracach związanych z zamknięciem okresów rozliczeniowych
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • czynny udział w procesie kalkulacji wyników

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, finanse)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • znajomości programów MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętności sprawnego organizowania i planowania pracy
  • samodzielności w działaniu oraz praktycznej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej oraz procesów finansowych
  • umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • dobrej znajomości języka angielskiego