specjalista ds. kontrolingu, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/517/11/2018/ML - 55345

opis stanowiska

Dołącz do nowoczesnego zakładu produkcyjnego i zdobywaj kolejne doświadczenie w obszarze kontrolingu. Razem z naszym Klientem otwieramy nowe możliwości zawodowe właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

zadania

  • przygotowania raportów finansowych (analiz i zestawień finansowych)
  • przygotowywania danych do budżetu, prognoz budżetowych, monitorowania ich wykonania oraz analiz odchyleń
  • kontroli kosztów poszczególnych działów
  • udziału w sporządzeniu zamknięcia miesiąca i roku
  • gromadzenia, selekcji, oceny i prezentacji danych wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podjęcia decyzji biznesowych,
  • udziału w projektach controllingowych, mających na celu optymalizację procesów controllingowych i raportowania (rozwój narzędzi w zakresie raportowania i tworzenia analiz).

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego (finanse, ekonomia, zarządzanie)
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale controllingu, preferowane w firmie produkcyjnej
  • praktycznej znajomości wskaźników finansowych (m.in CF, ROI, ROE)
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomości systemu SAP (mile widziane)
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • umiejętności pracy z dużą liczbą danych
  • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania