specjalista ds. kontrolingu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/107/02/2021/OL - 67979

opis stanowiska

dla naszego klienta - dużej grupy ubezpieczeniowej - poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu. Jeżeli masz doświadczenie w kontrolingu, dobrze posługujesz się językiem angielskim i praca w Excel nie stwarza Ci problemu - zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową do końca 2021 r.
  • atrakcyjne benefity (m.in opieka medyczna w Medicover)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praca zdalna
  • niezbędny sprzęt do pracy

zadania

  • bieżąca kontrola kosztów opex oraz capex (weryfikacja danych rzeczywistych i kontrola wykonania budżetu)
  • udział w sporządzaniu, opracowaniu oraz analizie zestawień kosztowych na potrzeby raportowania grupowego oraz wewnętrznego
  • opracowywanie, realizacja i koordynacja planów kosztów opex i capex w organizacji
  • sporządzanie i analiza wybranych elementów informacji zarządczej
  • tworzenie i aktualizacja polityk, procedur oraz dokumentacji związanych z analizą kosztów
  • komunikacja i współpraca z właścicielami budżetów

oczekujemy

  • doświadczenia (min. 3 lata) w obszarze finansów (mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excela
  • komunikatywności i umiejętności współpracy
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy, terminowości i rzetelności w działaniu
  • znajomości systemu TM1 (mile widziane)