specjalista ds. koordynacji zamówień i sprzedaży, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/156/08/2019/DH - 60071

opis stanowiska

Marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o Twój komfort i zadowolenie z pracy, a dodatkowo nastawiony jest na Twój rozwój? Dzięki nam Twoje marzenie stanie się codziennością. Wystarczy, że dasz nam się poznać.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z ponad 25-letnią tradycją na rynku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • jasna ścieżka rozwoju - możliwość awansu
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie

zadania

  • Obsługa procesu zamówień
  • Składanie zapytań ofertowych i negocjowanie stawek z dostawcami
  • Współpraca z oddziałem w Szczecinie pod kątem wyceny oferty dla klienta
  • Koordynacja wysyłek z firmami spedycyjnymi
  • Przygotowanie dokumentów przewozowych
  • Praca z wewnętrznym systemem komputerowym
  • Wystawianie dokumentów: sprzedaży (FV), magazynowych, deklaracji zgodności, atestów

oczekujemy

że posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie techniczne/ zawodowe techniczne
  • doświadczenie w firmie z branży technicznej, preferowana analogiczna branża
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • dynamikę w działaniu
  • ambicję i chęć do rozwoju
  • umiejętności pracy z biurowymi systemami komputerowymi (np. CRM)
  • umiejętności organizacyjne

oraz, że jesteś osobą:

  • otwartą
  • komunikatywną
  • dobrze odnajdującą się w pracy zespołowej