specjalista ds. księgi głównej, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

agnieszka wojnicka-żychowicz+48 605419487
numer referencyjny
/178/08/2018/AW - 53204

opis stanowiska

Zapraszamy do aplikowania ambitne osoby z doświadczeniem w obszarze GL lub ogólnej księgowości, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności w obszarze księgi głównej. Stanowisko dedykowane jest młodemu SSC w Centrum Warszawy.

oferujemy

  • możliwość wzięcia udziału w migracji procesów
  • międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy,
  • rozwijającą pracę, pełną wyzwań i ciekawych projektów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
  • pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do dojazdów do pracy)
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

zadania

  • przygotowywanie i księgowanie zapisów księgowych (przedpłaty, alokacje kosztów, rozliczenia międzyokresowe, rozliczenia bankowe),
  • przegląd bilansu,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca,
  • uzgodnienia bilansowe,
  • rozwiązywanie wszelkich nieścisłości związanych z uzgodnieniami,
  • obsługa zewnętrznych i wewnętrznych zapytań audytowych oraz audyt SOX

oczekujemy

  • 1-2 lata doświadczenia w księgowości księgi głównej
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • doświadczenie w migracji procesów będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie finansowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP
  • umiejętności analityczne
  • otwartość na zmiany oraz umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska