specjalista ds. księgowości z obszarem controllingu produkcyjnego, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna popiołek+48 667410083
numer referencyjny
/460/11/2019/AP - 61661

opis stanowiska

Posiadasz widzę oraz doświadczenie w zakresie księgowości i kontrolingu finansowego w obszarze produkcyjnym ?Jeśli odpowiedź brzmi "TAK", to jest oferta dla Ciebie. Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy specjalisty - nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności
  • pakiet benefitów (karta multisport, dofinansowanie do wakacji, prywatna opieka medyczna)
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • możliwość nauki j. angielskiego lub j. niemieckiego

zadania

  • księgowanie dokumentów finansowych
  • analiza poprawności zapisów księgowych
  • wsparcie działu księgowego w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • rozliczanie pobranych zaliczek i wydatków gotówkowych pracowników
  • kalkulacja i analiza kosztów produkcji wyrobów
  • kalkulacja planowanego kosztu wytworzenia produktu
  • kalkulacja i monitoring marzy na liniach produktowych i klientach
  • monitoring i analiza kosztów stałych funkcjonowania Spółki
  • kontrola stanu rozrachunków i monitorowanie płatności
  • kontrola realizacji polityki cen transferowych grupy kapitałowej
  • wsparcie Głównego Księgowego w realizacji zadań związanych z rozliczaniem i zamykaniem ksiąg na koniec miesiąca i roku

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Ekonomia/Finanse/Rachunkowość)
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowej/-go (prowadzenie pełnej księgowości)
  • doświadczenia na stanowisku kontrolera finansowego (kontrola kosztów produkcji)
  • wiedzy z zakresu kalkulacji kosztu jednostkowego produktu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość i doświadczenie w obsłudze programu SAP
  • samodzielności i dokładności w działaniu
  • bardzo dobrej organizacja czasu pracy