specjalista ds. księgowości, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

angelika nowakowska+48 667501552
numer referencyjny
/158/06/2020/AN - 64027

opis stanowiska

Chciałbyś się rozwijać w firmie, która otwiera Centrum Usług Finansowych w Gorzowie Wielkopolskim?

Obecnie prowadzimy rekrutację do firmy DOMO (dawniej Solvay).

Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę: pierwsza na czas określony (10 m-cy); kolejna na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej, premii kwartalnej
  • w pełni dofinansowany pakiet medyczny LuxMed
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • udział w międzynarodowych projektach
  • bezpłatne i dostępne miejsce parkingowe dla pracowników

zadania

  • zapewnienie integralności informacji księgowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • rozwiązywanie rozbieżności w rachunkach i ewidencjach
  • udział w przygotowaniach budżetu i analizy jego odchyleń
  • wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowych
  • utrzymanie i uzgadnianie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie bilansów i kont księgi głównej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego magisterskiego w obszarze finansów
  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości lokalnych i międzynarodowych zasad rachunkowości i sprawozdawczości
  • umiejętności zarządzania danymi księgowymi oraz ich obliczania i księgowania
  • mile widziane uprawnienia CPA
  • umiejętności analitycznych i technicznych
  • samodzielności w działaniu
  • komunikatywności i cierpliwości
  • znajomości pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość SAP