specjalista ds. księgowości, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/364/04/2021/MA - 69577

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w księgowości, znasz dobrze język angielski i lubisz kontakt z drugim człowiekiem - to ta praca jest dla Ciebie!

Zaaplikuj i porozmawiaj z nami o możliwości dołączenia do zespołu księgowości u naszego klienta - międzynarodowej spółki handlowo-usługowej.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u naszego klienta
  • możliwości dalszego rozwoju
  • samodzielne stanowisko
  • pracę w organizacji o rodzinnej atmosferze
  • dofinansowanie do wczasów i do karty sportowej

zadania

  • Opracowanie i prowadzenie programu wsparcia w procesie prognozowania płynności gotówkowej
  • Rozwiązywanie zapytań wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących płatności
  • Weryfikacja i uzgadnianie kont zobowiązań i należności
  • Windykacja należności
  • Tworzenie raportu wiekowania należności i zobowiązań
  • Nadzór i kontrola limitu kredytowego dotyczącego zleceń sprzedaży
  • Bieżąca obsługa umów bankowych i ubezpieczeniowych
  • Księgowanie faktur zakupowych i magazynowych
  • Stała współpraca z działem Księgowości oraz Kontrolingu
  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office (w szczególności Ms Excel) oraz systemu SAP
  • Umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • Minimum dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności oraz zdolności analitycznych
  • Zaangażowania, samodzielności i proaktywnej postawy