specjalista ds. lean, brodnica

lokalizacja
brodnica, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/439/06/2019/NSczkorycz - 59214

opis stanowiska

Obszar LEAN nie jest Ci obcy? Lubisz znajdować rozwiązania upraszczające i usprawniające procesy? Mamy dla Ciebie propozycję pracy! Lider branży automotive w Polsce rozszerza swój zespół. Poszukujemy otwartych na nowe wyzwania i kreatywnych kandydatów chętnych do objęcia stanowiska Specjalisty ds. Lean.

oferujemy

  • pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży Automotive
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • możliwość udziału w szkoleniach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • benefity pozapłacowe

zadania

  • Inicjowanie, koordynacja projektów usprawniających we wszystkich obszarach firmy
  • Analiza, rozwiązywanie problemów związanych z produkcją, systematyczna analiza stałych punktów
  • Normowanie czasów produkcyjnych (z uwzględnieniem ergonomii pracy)
  • Projektowanie i przygotowanie przepływu dla procesów
  • Udział przy wdrożeniu wniosków racjonalizatorskich
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów optymalizacyjnych
  • Współpraca z innymi działami oraz lokalizacjami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie produkcją)
  • doświadczenia w pracy z narzędziami Lean Management
  • praktycznej znajomości Lean Management;
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2
  • umiejętności zarządzania zespołami zadaniowymi
  • kreatywności, samodzielności oraz zorientowania na cele
  • umiejętności organizacyjnych, dokładności, otwartości