specjalista ds. logistyki (eksport, import), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/101/04/2021/PB - 69325

opis stanowiska

Masz doświadczenie w transporcie międzynarodowym? Nie są obce Ci procesy logistyczne takie jak: eksport, import, dostawy wewnątrzunijne? Szukasz pracy w w dziale Logistyki? Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie w branży spożywczej? Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie doświadczonych specjalistów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praca w biurze na Mokotowie

zadania

  • planowanie i koordynowanie dostaw krajowych i zagranicznych,
  • organizowanie transportów lądowych i morskich, kolejowych,
  • nadzór nad dokumentacją do dostaw; realizacja kontraktów od momentu podpisania, która obejmuje: faktury pro forma, dodatkowe testowanie, magazynowanie, transport
  • weryfikacja stanów magazynowych
  • obsługa procesu fakturowania,
  • obsługa reklamacji
  • współpraca z działem handlowym

oczekujemy

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w szeroko rozumianej logistyce/ logistyce/ transporcie międzynarodowym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Transport)
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań