specjalista ds. logistyki odkupu pojazdów używanych, nadarzyn

lokalizacja
nadarzyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/556/11/2018/DS - 55379

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży automotive

oferujemy

  • zatwierdzenie w ramach umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń zawodowych

zadania

  • koordynowanie procesu odkupu pojazdów
  • administrowanie kończących się umów wynajmu
  • kontakt z Klientami w kwestiach związanych z odkupem pojazdu
  • udział w procesie wyceny wartości pojazdu- współpraca z kosztorysantami
  • wycena kosztów naprawy samochodu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • sporządzanie dokumentacji z wydań i przyjęć pojazdów
  • komunikacja z działem technicznym firmy w zakresie wykonywanych zleceń

oczekujemy

  • minimum rok doświadczenie w dziale logistyki, transportu
  • mile widziane doświadczenie związanie z przyjęciami lub wydawaniem pojazdów
  • dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • dobra znajomość MS Office
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja