specjalista ds. logistyki z językiem niemieckim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

daria seklecka+48 501325614
numer referencyjny
/277/02/2018/DS - 49818

opis stanowiska

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karty lunch pass, bony świąteczne)
  • prace dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

zadania

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami sieciowymi oraz dystrybutorami na rynku niemieckim
  • wprowadzanie oraz koordynacja dostaw i zamówień w SAP
  • kontrola i analiza stanów magazynowych
  • monitorowanie dostępności produktów
  • nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień
  • wystawianie faktur oraz not korygujących
  • ścisła współpraca z operatorami logistycznymi
  • kompletowanie dokumentacji wysyłki
  • przygotowywanie raportów oraz analiz

oczekujemy

  • wykształcenie Wyższe preferowane kierunki -Logistyka
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (znajomość procesów logistycznych)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobrej języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań