specjalista ds. logistyki, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/518/11/2020/AK - 66862

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy na terenie Gorzowa? Masz doświadczenie zawodowe z obszaru logistyki i chcesz rozwijać się w tym obszarze, pracując w międzynarodowej firmie produkcyjnej? Zapraszamy do aplikowania.

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą (pierwsza umowa na czas określony, możliwość zawarcia kolejnej na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii kwartalnej
  • dofinansowany pakiet medyczny LuxMed
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • bezpłatne i dostępne miejsce parkingowe dla pracowników
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

zadania

  • realizacja i optymalizacja przepływów w obszarze transportu zewnętrznego
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy wynajętych firm transportowych i spedycyjnych
  • planowanie tras przejazdu wynajętych środków transportowych  z uwzględnieniem terminowości dostaw do klientów i stałym optymalizowanym kosztów transportu
  • składanie zleceń na przewozy wyrobów (cało-pojazdowe i drobnicowe) na rynku krajowym i zagranicznym (eksport wyrobów oraz import surowców, materiałów i półproduktów) oraz zamawianie odpowiednich usług spedycyjnych,
  • określanie, monitorowanie i raportowanie wskaźników dla obszaru logistyki oraz dla poddostawców usług transportowych
  • wyliczanie kosztów za wykonane usługi transportowe
  • współpraca z magazynami wyrobów gotowych i zaopatrzenia w zakresie  za i wyładunku towarów z zamówionych środków transportu
  • prowadzenie analiz porównawczych w obszarze transportu
  • udział w projektach podnoszących efektywność operacji logistycznych
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu logistyka/łańcuch dostaw
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość przepisów związanych z przepisami i procedurami celnymi
  • znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • mile widziana znajomość obsługi programu typu ERP
  • samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu, dobrej organizacji pracy