specjalista ds. logistyki, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/5/12/2019/WW - 61699

opis stanowiska

Aktualnie poszukujesz pracy w logistyce? Świetnie trafiłeś/trafiłaś! Dla mojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. logistyki. Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu dystrybucją towarów oraz komunikujesz się w języku angielskim, nie czekaj, aplikuj a ja przybliżę Ci więcej szczegółów!

oferujemy

  • prace w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • pakiet benefitów

zadania

  • dystrybucja towarów (outbound logistics) w Polsce
  • współpraca z innymi działami firmy (Quality, Production, Procurement, etc.)
  • zarządzanie zapasami
  • ustalanie planu dostaw w działalności logistycznej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (transport, logistyka, etc.)
  • znajomości programów MS Excel – poziom zaawansowany (znajomość tabel przestawnych)
  • doświadczenia w pracy w ERP (SAP, Oracle, BAAN)
  • znajomości języka angielskiego (B1-B2 level)
  • zdolności analitycznych i komunikatywności