specjalista ds. logistyki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/206/11/2020/PB - 66591

opis stanowiska

Poszukujesz pracy z językiem angielskim w międzynarodowej organizacji? Posługujesz się dobrze programem Excel oraz posiadasz już pierwsze doświadczenie w logistyce? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

Aktualnie dla naszego klienta, amerykańskiej firmy z branży żywieniowej poszukujemy osoby na stanowisko na Specjalista ds. logistyki.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta multisport, kafeteria)
  • możliwość odbywania podróży służbowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wyjścia integracyjne
  • realne możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • ciekawe szkolenia.

zadania

  • bieżący kontakt z przewoźnikami w celu zapewnienia terminowości dostaw, weryfikacji statusu przesyłki
  • zarządzanie dokumentacją w tym przygotowanie m.in. pozwoleń sanitarnych w celu zapewnienia pełnej dostępności produktów
  • bieżąca komunikacja z biurem w Czechach i Słowacji
  • nadzór nad terminowością obowiązkowych sprawozdań i raportów
  • współpraca z działem obsługi klienta w zakresie rozwiązywania reklamacji
  • współpraca z działem sprzedaży i marketingu
  • szukanie rozwiązań wspierających rozwój, poprawę jakości i efektywności
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • czynny udział w wydarzeniach krajowych

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki, łańcucha dostaw
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • umiejętności komunikacyjne, analityczne, dokładność
  • łatwość uczenia się