specjalista ds. logistyki, wola bykowska

lokalizacja
wola bykowska, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna rutkowska+48 42 231 50 82
numer referencyjny
/413/11/2018/KR - 55254

opis stanowiska

Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?Chciałbyś/ałabyś rozwijać się w dziale logistycznym?Dobrze trafiłeś/aś! Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

zadania

• zamawianie komponentów (materiały opakowaniowe) do bieżącej produkcji

• kontrolowanie kosztów w zakresie powierzonych obowiązków

• wspomaganie zespołu w innych obszarach

• współpraca z Działami Planowania, Marketingu, Obsługi Klienta oraz Operatorami Logistycznymi w zakresie realizacji bieżących obowiązków

• raportowanie bieżących wyników pracy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego - mile widziane
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • umiejętności analizy danych numerycznych pochodzących z różnych źródeł
  • determinacji w pokonywaniu napotkanych przeszkód
  • umiejętności interpersonalnych i pracy w zespole
  • umiejętności nawiązywania współpracy, otwartości
  • efektywnego planowania czasu pracy
  • zdolności szybkiego uczenia
  • umiejętności obsługi komputera - szczególnie programu Excel
  • znajomość SAP mile widziana
  • znajomość procesów logistycznych będzie dodatkowym atutem