specjalista ds. logistyki, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693470490
numer referencyjny
/52/10/2020/MI - 65906

opis stanowiska

Szukasz pracy w zespole odpowiedzialnym za logistykę? Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie? Poszukujesz ciekawej pracy w której codziennie będziesz stawał przed nowymi wyzwaniami? Dobrze trafiłeś! Szukamy specjalisty ds. logistyki, który odnajdzie się w pracy korporacyjnej, zna język angielski i posiada doświadczenie w logistyce. Spełniasz powyższe warunki? Zaaplikuj i umówmy się na rozmowę o Twojej dotychczasowej i przyszłej karierze zawodowej.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • dofinansowaną stołówkę na terenie zakładu
  • jasny i przejrzysty system premiowania
  • dodatkowe benefity ( Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna,)
  • darmowy parking dla aut i rowerów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową oraz realną szansę na późniejsze przejęcie przez firmę

zadania

  • Rejestrowanie i administrowanie przepływów materiałowych w SAP w procesie Sprzedaży do klientów.
  • Przygotowywanie harmonogramów zmian dla pracowników transportu wewnętrznego log. mat.
  • Zarządzanie dokumentacją procesu (rozdzielanie, archiwizacja, kontrola jakościowa, korekta)
  • Realizowanie procesu sprzedaży poprzez wystawianie dokumentów : Specyfikacje Wysyłkowe , Faktury , CMR , Raporty Załadunkowe.
  • Zamawianie materiałów pomocniczych
  • Koordynowanie współpracy z działem Order Management
  • Współpraca z dostawcami i klientami zewnętrznymi
  • Przestrzeganie obowiązujących w zakładzie zasad BHP i ochrony środowiska
  • Wykonywanie poleceń przełożonych zgodnych z obowiązującym prawem

oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu logistycznego
  • Znajomość dokumentacji handlowej i transportowej
  • Znajomość wybranych modułów w SAP mile widziana ( moduł SD )
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa MS Office ( w szczególności MS Excel )
  • Wysoki poziom organizacji pracy
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu