specjalista ds. logistyki/dyspozytor, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605207108
numer referencyjny
/219/03/2019/KN - 57252

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Jeśli masz doświadczenie w pracy z dokumentami transportowymi, a kontakt z kierowcami nie jest Ci straszny, aplikuj! Nasz Klient, prężnie rozwijająca się firma z terenu Śląska, czeka na Ciebie.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy

zadania

  • wprowadzanie i realizacja zleceń transportowych
  • dbałość o terminowość i wysoką jakość świadczonych usług
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
  • kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności
  • bieżący kontakt z klientami
  • kontakt i nadzór pracy kierowców
  • wystawianie dokumentów transportowych oraz związanych z gospodarką odpadami
  • współpraca z innymi oddziałami firmy

oczekujemy

  • minimum 1-2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)
  • bardzo dobrych zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • asertywności, komunikatywności i samodzielności