specjalista ds. marketingu cyfrowego, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/152/02/2021/MK - 68020

opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego klienta z branży informatycznej z Katowic poszukujemy kolejnego Specjalisty ds. usług cyfrowych w regionie EMEA. Jeżeli posiadasz doświadczenie z systemami zarządzania treścią (CMS) do aktualizacji stron internetowych, a także doświadczenie w obszarze e-mail marketingu i bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim - spróbuj swoich sił i aplikuj na poniższe ogłoszenie !

oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów

zadania

  • Tworzenie i aktualizację stron internetowych w regionie EMEA
  • Tworzenie i aktualizacja treści marketingowych przy użyciu wewnętrznego systemu
  • Tworzenie i realizacja marketingowych kampanii e-mailowych
  • Tworzenie formularzy rejestracyjnych i webinarów
  • Planowanie postów w mediach społecznościowych
  • Ścisła współpraca z krajowymi specjalistami ds. Marketingu
  • Wspieranie i utrzymywanie stron internetowych w całym regionie

oczekujemy

znajomości i doświadczenia w obszarze poniższych zagadnień:

  • CMS (najlepiej Adobe Experience Manager)
  • Marketing Automation (najlepiej Eloqua)
  • J. angielski - minimum B2/C1
  • Kreatory formularzy online (najlepiej Certain)
  • Platformy webinarów (najlepiej INTRADO)
  • Edycja obrazu za pomocą programu Photoshop
  • Projektowanie stron internetowych i świadomość UX
  • HTML, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

oraz kreatywności, proaktywnego podejścia do rozwiązywania zadań i umiejętności pracy pod presją czasu