specjalista ds. marketingu cyfrowego, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/688/03/2021/MK - 69148

opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego klienta z branży informatycznej poszukujemy kolejnego Specjalisty ds. marketingu cyfrowego. Jeżeli posiadasz doświadczenie z systemami zarządzania treścią (CMS) do aktualizacji stron internetowych, a także doświadczenie w obszarze e-mail marketingu i bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim - spróbuj swoich sił i aplikuj na poniższe ogłoszenie !

oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów
  • możliwość pracy zdalnej i hybrydowej

zadania

  • tworzenie i aktualizacja stron internetowych
  • tworzenie i aktualizacja treści marketingowych przy użyciu wewnętrznego systemu
  • tworzenie i realizacja marketingowych kampanii e-mailowych
  • tworzenie formularzy rejestracyjnych i webinarów
  • planowanie postów w mediach społecznościowych
  • ścisła współpraca z krajowymi specjalistami ds. Marketingu
  • wspieranie i utrzymywanie stron internetowych w całym regionie

oczekujemy

znajomości i doświadczenia w obszarze poniższych zagadnień:

  • CMS (najlepiej Adobe Experience Manager)
  • Marketing Automation (najlepiej Eloqua)
  • j. angielski - minimum B2/C1
  • kreatory formularzy online (najlepiej Certain)
  • platformy webinarów (najlepiej INTRADO)
  • edycja obrazu za pomocą programu Photoshop
  • projektowanie stron internetowych i świadomość UX
  • HTML, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)