specjalista ds. marketingu (e-commerce), częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +48 +665705655
numer referencyjny
/145/06/2020/MK - 64004

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży meblowej poszukujemy Specjalisty ds. marketingu e-commerce. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w e-commerce, a także w zakresie przygotowania strategii wprowadzania nowych produktów na rynek i dobrze komunikujesz się w języku angielskim, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Nie czekaj, aż ktoś cię ubiegnie, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • pracę pełną wyzwań zawodowych

zadania

  • stworzenie wizji oraz strategii marketingowej promowania produktów
  • budowanie świadomości marki na polskim rynku (premiery produktów, kalendarz promocji, współpraca z partnerami zewnętrznymi)
  • tworzenie kanałów i procesów promowania produktów
  • prowadzenie komunikacji oraz contentu marketingowego
  • budowanie strategii mediów społecznościowych
  • raportowanie wyników
  • prowadzeniu działań związanych z tworzeniem reklam, treści cyfrowych

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w dziale marketingu/ e-commerce
  • doświadczenie w zakresie przygotowania strategii wprowadzania nowych produktów na rynek
  • znajomość tematyki mediów społecznościowych
  • silna orientacja na realizację celów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • kreatywność oraz samodzielność w działaniu