specjalista ds. marketingu e-commerce, świdnik

lokalizacja
świdnik, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/41/07/2020/DP - 65941

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w marketingu internetowym i chciałbyś mieć szansę dalszego rozwoju w branży motoryzacyjnej - mamy coś specjalnie dla ciebie!

oferujemy

  • oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie działającej na wielu rynkach europejskich
  • zapewnimy Ci pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz potrzebne do pracy narzędzia
  • będziesz pracował w młodym zespole, który stawia sobie ambitne cele oraz dla którego ważna jest dobra atmosfera
  • masz szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy
  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie
  • oprócz wynagrodzenia otrzymasz benefity: karta multisport i prywatna opieka medyczna

zadania

  • budowanie wizerunku firmy w wielu krajach Europy