specjalista ds. marketingu e-commerce, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/383/06/2020/MK - 64240

opis stanowiska

Dla naszego prężnie rozwijającego się Klienta, poszukujemy Specjalisty ds. marketingu e-commerce. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w e-commerce, a przy tym głowę pełną pomysłów, dobrze komunikujesz się w języku angielskim oraz stawiasz na rozwój w marketingu, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę pełną wyzwań zawodowych

zadania

  • Prowadzenie stron internetowych
  • Obsługa profili firmy na portalach społecznościowych
  • Przygotowywanie do wprowadzania na rynek produktów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w social mediach

oczekujemy

  • Doświadczenia na stanowisku specjalisty e-commerce (min. 2 lata)
  • Znajomości specyfiki social media (Linkedin, Facebook)
  • Znajomości j. angielskiego (min. B2)
  • Znajomości programów: gogle analytics, gogle adwords, gogle mail
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektowaniem stron internetowych
  • Kreatywności i bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych