specjalista ds marketingu, stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations

kontakt w randstad

anita mundzik+48 501327937
numer referencyjny
/539/08/2018/AM - 53565

opis stanowiska

Dla dużej firmy z branży rolniczej poszukujemy osoby ze świeżym spojrzeniem, pomysłem, otwartej na nowe wyzwania. To o Tobie? Świetnie! Skontaktuj się z nami! Dołącz do działu marketingu renomowanej firmy, zdobądź nowe doświadczenie zawodowe!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • szkolenia wdrażające oraz bieżące wsparcie managera działu marketingu i sprzedaży

zadania

  • organizacja kampanii promocyjnych i działań marketingowych
  • research rynku
  • przygotowanie koncepcji nowych produktów
  • współpraca z firmami badawczymi, agencjami reklamowymi
  • udział w realizacji kampanii marketingowych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowania
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • świetnej organizacji pracy własnej