specjalista ds. mechanicznych, opatówek

lokalizacja
opatówek, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/139/10/2018/NL - 54325

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w okolicach Kalisza? Znasz się na mechanice? Nie zwlekaj! Aplikuj! Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwości rozwoju

zadania

  • bieżąca konserwacja sprzętu
  • diagnostyka usterek mechanicznych
  • planowanie wymian komponentów i drobne naprawy maszyn/urządzeń
  • wdrażanie udoskonaleń technicznych
  • pomoc dla operatora technicznego w przypadku problemów technicznych
  • rozpoznawanie przyczyn awarii i rozwiązywanie problemów technicznych
  • analiza i sterowanie parametrami pracy maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (w mechanice, elektromechanice lub powiązanej pracy)
  • znajomości rysunku technicznego
  • wiedzy na temat zagadnień związanych z automatyką przemysłową
  • wiedzy na temat procesu obróbki technicznej, pracy na tokarkach i frezarkach, hydrauliki i pneumatyki
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu punktowym
  • gotowości do pracy zmianowej (2 zmiany dzienne)
  • komunikatywnej znajomości j.angielskiego (mile widziana również j.niemieckiego)