specjalista ds. obsługi części zamiennych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka pokrzywka+48 605131813
numer referencyjny
/384/11/2018/AP - 55221

opis stanowiska

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na okres 6 m-cy
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • platforma kafeteryjna - m.in zniżki do kin, restauracji
  • pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa) po atrakcyjnych cenach

zadania

  • wsparcie dealerów w zakresie dostępności części zamiennych do pojazdów użytkowych
  • weryfikacja dostępności części oraz koordynowanie dostawy z magazynów europejskich
  • obsługa dedykowanego systemu oraz aktualizacja zawartych w nim informacji

oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego (min. poziom B2)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie excel)
  • samodzielności w działaniu
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności interpersonalnych