specjalista ds. obsługi klienta (branża techniczna), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

zuzanna dubicka+48 665655795
numer referencyjny
/20/01/2020/MT - 62033

opis stanowiska

Jeśli lubisz kontakt z klientem biznesowym i możesz pochwalić się bogatym doświadczeniem w jego obsłudze (w firmie produkcyjnej/technicznej), koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dla naszego zaufanego Klienta, firmy z branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

oferujemy

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie u producenta z branży technicznej
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie zdrowotne)
  • szkolenia doskonalące
  • wysoką samodzielność w działaniu
  • miłą atmosferę pracy

zadania

  • kompleksowe obsługa zamówień od Klientów
  • dbałość i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • bezpośredni kontakt z klientami w celu ustalenia terminów dostawy i doradztwa produktowego
  • wprowadzanie zamówień oraz transakcji
  • współpraca z magazynem wewnętrznym
  • dbałość o terminową i skuteczną realizację zamówień
  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów/wątpliwości
  • bieżące aktualizowanie i uzupełnianie wiedzy produktowej
  • stała współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie nowych zamówień

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w kompleksowej obsłudze klienta biznesowego (procesowanie zamówień aż do ich realizacji)
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej lub/i firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • wysokiej samodzielności w działaniu, rzetelności i dokładności
  • umiejętność budowania relacji i współpracy z klientami
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • umiejętności obsługi programów MS Office