specjalista ds. obsługi klienta / customer service specialist, kajetany

lokalizacja
kajetany, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

malwina nykaza+48 693920242
numer referencyjny
/477/07/2019/MNjag - 59654

opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy wielokrotnie nagradzanej w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie tytułem Great Place to Work z siedzibą w Kajetanach, poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: specjalisty ds. obsługi klienta / customer service specialist

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę regulowaną przez kodeks pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na okres 24 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej korporacji
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie

zadania

  • kontakt z klientami mailowy i telefoniczny
  • obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • obsługa reklamacji
  • obsługa programu SAP
  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • kontrola poprawności dokumentów- faktur, korekt
  • kontakt z magazynem i przewoźnikami

oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • doświadczenia w obsłudze SAP
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w tym Excela
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami