specjalista ds. obsługi klienta (j. węgierski), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina jakubowska+48 667100675
numer referencyjny
/315/05/2019/PJ - 58506

opis stanowiska

Znasz bardzo dobrze język węgierski? Lubisz kontakt z ludźmi? To praca dla Ciebie! Dla naszego klienta szwajcarskiej firmy, która zapewnia instytucjom finansowym i klientom detalicznym bezpieczne i innowacyjne rozwiązania w całym łańcuchu wartości płatności bezgotówkowych, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta w języku węgierskim.

oferujemy

  • pracę w centrum Warszawy (20 m od stacji metra Rondo Daszyńskiego)
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do transportu miejskiego
  • prywatną opiekę medyczną (wraz z opieką stomatologiczną)
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy (między 8 a 10)
  • work -life balance
  • platformę "My benefit"
  • wczasy pod gruszą
  • nagrody jubileuszowe
  • premie

zadania

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania klienta w języku węgierskim
  • udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące produktu i udzielanie odpowiedzi na podstawowe pytania techniczne
  • przetwarzanie wniosków od klientów i partnerów
  • aktualizacja danych w systemie
  • aktywacja nowych usług
  • zlecanie przelewów
  • wsparcie innych działów
  • aktywny udział w projektach i wsparcie innych zespołów

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka węgierskiego oraz angielskiego (min. B2)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość MS Office
  • dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta/ bankowości będzie dodatkowym atutem