specjalista ds obsługi klienta w dziale zamówień, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna malinowska+48 607304505
numer referencyjny
/389/12/2018/JM - 55816

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy kurierskiej szukamy entuzjastycznych kandydatów/ek do działu obsługi klienta na Annopolu:

oferujemy

umowa o pracę- 3170 zł brutto

praca w godzinach 7:00-18:00 (wybrane 8h) - bez weekendów!

młody zespół pełen pasji i entuzjazmu

3 tygodnie płatnego szkolenia w godzinach 8.00-16.00

pakiet benefitów Randstad Plus

zadania

telefoniczny kontakt z klientem firmy (połączenia przychodzące),

przyjmowanie zamówień na przesyłki kurierskie i rejestracja w systemie,

nadawanie przesyłek za pomocą wewnętrznego systemu operacyjnego

oczekujemy

szukamy osób otwartych i komunikatywnych,

jeżeli masz doświadczenie w contact center - to Twój ogromny atut!