specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim, niemieckim lub włoskim, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata czyszczoń+48 +48605307907
numer referencyjny
/325/10/2020/AC - 66138

opis stanowiska

Zastanawiałeś się nad pracą w obsłudze klienta i chciałbyś się rozwijać w tym obszarze? Jesteś specjalistą efektywnej komunikacji? Jeżeli do tego języki obce to Twój konik i dobrze znasz język angielski, niemiecki lub włoski, to mamy dla Ciebie interesującą propozycję!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dostęp do platformy kafeteryjnej)
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurowcu w centrum Katowic
  • możliwość pracy zdalnej
  • umowę o pracę tymczasową z szansą długoterminowej współpracy

zadania

  • przyjmowanie oraz procesowanie zgłoszeń przy pomocy narzędzi systemowych firmy
  • komunikacja w procesie z wewnętrznymi oddziałami obsługi za granicą, a także magazynami i dostawcami na terenie Europy
  • zapewnianie pozytywnych relacji z klientem
  • zajmowanie się problemami występującymi w procesie zamówienia

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • dobrej znajomości j. angielskiego, niemieckiego lub włoskiego
  • wykształcenia minimum licencjackiego
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office), w tym dobrej znajomości MS Excel
  • analitycznego podejścia i precyzji w realizacji obowiązków
  • komunikatywności oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji