specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
5,700 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/82/11/2018/JK - 54950
klient
PETRONAS LUBRICANTS POLAND Sp. z o.o.

opis stanowiska

Lubisz pracę z klientem?

Biegle posługujesz się językiem angielskim?

Chcesz pracować w przyjaznym, międzynarodowym środowisku?

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

oferujemy

  • pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonus lunchowy
  • kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, zniżki na zakupy on-line
  • umowę o pracę na okres 9 miesięcy z możliwością kontynuowania współpracy

zadania

  • odbieranie i przetwarzanie zamówień klientów, zapytań i / lub reklamacji dotyczących zamówionych produktów
  • utrzymywanie stałej współpracy z kluczowymi klientami, działami operacyjnymi i sprzedawcami
  • zapewnienie klientom aktualnych informacji dotyczących statusu zamówienia
  • informowanie klienta o cenach, dostępności i harmonogramach w ramach ustalonych wytycznych.
  • wsparcie sprzedaży

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, komunikacja i nauki społeczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1 - warunek konieczny, praca z międzynarodowym klientem
  • mile widziana znajomość narzędzi SAP, SFA, CRM
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej