specjalista ds. obsługi klienta, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/45/12/2018/AC - 55476

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia świeżo palonej, wyśmienitej kawy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i nauczyć się doskonałej obsługi klienta?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Doradca klienta w sklepokawiarni w :

Centrum Handlowym Klif w Gdyni!

Niewielkie, przyjazne zespoły osób, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz zdobyć cenne doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów codziennego użytku.

Właśnie poszukujemy doradcy Klienta do sklepokawiarni!

oferujemy

  •  stawkę 14 zł brutto/godzina
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • 3/4 etatu/pełen etat
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  •  bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

  • obsługa klientów w sklepokawiarni,
  •  parzenie wyśmienitych kaw,
  •  wykonywanie bieżących zadań w lokalu.

oczekujemy

  • uśmiechu, optymizmu i otwartości w nawiązywaniu relacji,
  • zaangażowania i chęci do uczenia się nowych rzeczy,
  • motywacji do pracy,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej.