specjalista ds. obsługi klienta, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/344/11/2018/AG - 55177

opis stanowiska

Praca w znanej i lubianej sklepo-kawiarni w Parku Handlowym Zakopianka. Lubisz ludzi i kontakt z nimi? Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia kawy? Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Dla naszego klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych marek sklepo-kawiarni, poszukujemy doradcy ds. obsługi klienta oraz magazyniera. Wszystkiego od podstaw Cię nauczymy i pokażemy. A jeśli pojawią się pytania w trakcie pracy zawsze chętnie pomożemy!

oferujemy

  • umowę zlecenie
  • comiesięczny przydział kawy dla pracowników
  • elastyczny grafik ( pogodzisz go nawet ze studiami :) )
  • praca w młodym zespole wśród ludzi z pasją do kawy i dawką pozytywnej energii

zadania

pracownik sklepo - kawiarni:

  • aktywna obsługa klienta
  • zmiana ekspozycji na sklepie
  • sprzedaż produktów

magazynier:

  • przyjmowanie dostaw
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach w sklepie i na magazynie

oczekujemy

  • dużej dawki pozytywnej energii - najlepiej jeszcze przed wypiciem porannej kawy
  • zaangażowania i chęci do uczenia się nowych rzeczy
  • książeczki sanepid