specjalista ds obsługi klienta, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna hul+48 605131868
numer referencyjny
/698/10/2018/KH - 54829

opis stanowiska

Makijaże, perfumy, nowinki ze świata beauty to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub jesteś dopiero na początku swojej kariery?

Już dziś aplikuj i rozpocznij pracę w Sephora. Jednej z najbardziej znanych i podziwianych luksusowych marek.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • pracę w prestiżowej sieci perfumerii, będącej częścią grupy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton (dystrybutora luksusowych marek)
  • umowę zlecenie

zadania

  • dbanie o ekspozycję produktów oraz
  • obsługa klienta przy kasie wg. standardów Sephora

oczekujemy

  • osób optymistycznych, energicznych, uśmiechniętych i zmotywowanych
  • dużym plusem będzie Twoje zainteresowanie tematyką makijażu

będzie nam miło jeśli zostaniesz z nami na dłużej !