specjalista ds. obsługi klienta, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

angelika nowakowska+48 667501552
numer referencyjny
/268/03/2021/AN - 69000

opis stanowiska

Chcesz pracować w korporacji, która stawia na rozwój swoich pracowników?

Jeśli nie jest Ci straszny kontakt z klientem a do tego swobodnie posługujesz się językiem niemieckim, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet szkoleń i benefitów,
  • możliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

zadania

  • telefoniczna lub mailowa obsługa klienta,
  • wspieranie w realizacji zamówień, zwrotów i reklamacji,
  • weryfikacja i uzupełnianie danych systemowych,
  • odbiór przesyłanych zgłoszeń awarii technicznych,
  • praca nad problemami technicznymi.

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2- warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • doświadczenie w technicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.