specjalista ds. obsługi klienta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/225/09/2018/KL - 53920

opis stanowiska

Podejmij pracę w firmie będącej światowym liderem wśród producentów kosmetyków selektywnych! Dla jednej z najbardziej prestiżowych marek poszukujemy osoby na stanowisko:

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w prowadzonych działaniach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szeroki pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych

zadania

  • odpowiedzialność za profesjonalną obsługę klientów, dostosowaną do standardów firmy
  • sprzedaż kosmetyków marki, poprzez fachowe doradztwo
  • udzielanie profesjonalnych porad klientom w oparciu o najnowsze trendy w makijażu
  • przeprowadzanie prezentacji i demonstracji produktów
  • odpowiedzialność za zapewnienie optymalnej obsługi klienta oraz za budowanie pozytywnych doświadczeń zakupowych

oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomości rynku kosmetycznego
  • umiejętność wykonywania makijażu będzie dodatkowym atutem
  • mile widziani kandydaci z ukończoną szkołą wizażu, szkołą charakteryzatorską bądź pokrewną
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2- warunek konieczny
  • zaangażowania w wykonywaną pracę, entuzjastycznego nastawienia
  • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku