specjalista ds. obsługi klienta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
przerywany

kontakt w randstad

katarzyna ślipka+48 661306909
numer referencyjny
/361/04/2019/KŚ - 57974

opis stanowiska

Chcesz być częścią zespołu Centrum Obsługi Klienta w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta?

Niezależnie od tego do którego działu dołączysz, jako Pracownik ds. Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za telefoniczną obsługę naszych klientów.

Praca u światowego lidera urządzania domów w firmie, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest jej prawdziwą pasją :)

Jesteśmy 25 min tramwajem z centrum Warszawy

oferujemy

  • umowa o pracę (pierwsza na 3 m-ce) a następnie stała współpraca już u Klienta,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego oraz karty OK system,
  • wstępne szkolenie 3/4 dniowe,
  • karty lunchowe o wartości 190 zł co miesiąc,
  • praca w systemie zmianowym między 8.00 a 21.00,
  • stawka godzinowa 20 zł brutto

zadania

  • udzielane klientom informacji o dostępności produktów w sklepie online, statusu przesyłek,
  • zapewnienie szybkiego i profesjonalnego wsparcia we wszystkich kontaktach z klientami,
  • pomocne i przyjazne podejście do klientów, zawsze zmierzające do rozwiązania sytuacji za obopólną korzyścią,
  • rozpatrywanie reklamacji klientów zgodnie ze swoim poziomem uprawnień

oczekujemy

  • osoby odznaczającej się pomocnym i przyjaznym podejściem do klientów, zmierzającym do rozwiązania sytuacji za obopólną korzyścią,
  • łatwości w komunikacji i swobody w prowadzeniu rozmów,
  • umiejętności słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów,
  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach