specjalista ds obsługi klienta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,800 - 6,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina sowińska-rubacha+48 607106208
numer referencyjny
/313/06/2019/PS - 59055

opis stanowiska

Jesteś osobą dynamiczną? Świat liczb i kodów produktów nie jest dla Ciebie wyzwaniem, a klienta traktujesz jak partnera, a nie zło konieczne? Odpowiedź brzmi; TAK! Czyli szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj i sprawdź ile możesz zyskać!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • zatrudnienie w ramach umowy o prace od samego początku,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz dostęp do platformy Randstad PLUS, czyli dostęp do voucherów i zniżek na zakupy,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w strukturach Klienta
  • lokalizacja miejsca pracy: Marki lub Wawer

zadania

  • obsługa klienta, bezpośrednia, mailowa oraz telefoniczna,
  • administracja bieżącej dokumentacji sprzedaży, współpracy z klientem itp.,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • rozwiązywanie problemów dnia codziennego,

oczekujemy

  • Twoim zdecydowanym atutem będzie płynna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analitycznego myślenia i sprawnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz systematyczności,
  • umiejętności profesjonalnej obsługi klienta,