specjalista ds. obsługi klienta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/123/08/2019/MI - 59950

opis stanowiska

Jeżeli potrafisz bez problemu okiełznać stres, lubisz kontakt z ludźmi a stabilność zatrudnienia jest dla Ciebie ważna aplikuj i sprawdź ile praca może dać Ci satysfakcji!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową a następnie zatrudnienie na stałe na podstawie umowy o pracę u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 5000 PLN brutto,
  • karty lunchowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku (8-16/9-17),
  • szkolenie wprowadzające,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój w ramach organizacji.

zadania

  • przyjmowanie oraz realizacja zamówień od Klientów,
  • rozpatrywanie reklamacji i odwołań Klientów,
  • przygotowywanie pisemne odpowiedzi do Klientów,
  • kontaktowanie się telefoniczne i mailowe z Klientami (głównie kontakt mailowy),
  • monitorowanie zgłoszeń reklamacyjnych,
  • przyjmowanie i wprowadzenie towarów do systemu.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe,
  • dyspozycyjność i chęć współpracy od zaraz na dłużej,
  • doświadczenie w obsłudze klienta, bądź praca na podobnym stanowisku.