specjalista ds. obsługi klienta, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela wołyńska+48 697240229
numer referencyjny
/80/11/2018/IW - 54947

opis stanowiska

Świąteczna oferta - zlecenie na listopad i grudzień! Pracuj w świecie zabawek! Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz zdobyć fajne doświadczenie? Nie czekaj aplikuj!

oferujemy

  • stawka wynagrodzenia 17,5 zł/h brutto;
  • umowę zlecenie;
  • atrakcyjne rabaty do 30% na cały asortyment;
  • pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja:

Magnolia Park

  • 01.12, 02.12, 08.12, 16.12, 22.12, 23.12 w godzinach 07:00 do 15:00 lub 1.12, 2.12, 22.12, 23.12

Wrocław Fashion Outlet

  • praca w weekendy 25.11, 27.12 w godzinach 07:00 do 15:00 lub 23.12 w godzinach 13:00 do 21:00!

zadania

  • obsługa klientów;
  • zadania związane z przyjęciem towaru: etykietowanie, dystrybucja w sklepie;
  • obsługa zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego;
  • prace magazynowe.

oczekujemy

  • chęci i motywacji do podjęcia pracy.