specjalista ds. ochrony środowiska i bhp, kraśnik

lokalizacja
kraśnik, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/239/05/2019/DP - 58426

opis stanowiska

Jesteś zainteresowany samodzielnym stanowiskiem, gdzie będziesz odpowiedzialny za planowanie, kierowanie i wdrażanie programów ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, aby zapewnić pozytywne, bezpieczne, zdrowe i wolne od incydentów środowisko pracy? Mamy ofertę specjalnie dla ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • dodatkowe premie roczne
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  • ambitne i odpowiedzialne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

zadania

  • zapewnienie realizacji zobowiązań przedsiębiorstwa w zakresie BHP oraz ochrony środowiska, wynikających z obowiązujących przepisów prawnych
  • koordynowanie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • prowadzenie dokumentacji dla wszystkich programów związanych z ochroną środowiska, zdrowiem i bezpieczeństwem
  • uczestnictwo w ustalaniu celów i procesie budżetowym w obszarach ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa
  • współpraca z HR Manager'em
  • planowanie, kierowanie i wdrażanie programów ochrony zdrowia i bezpieczeństwa
  • pomoc w szkoleniach pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy.
  • ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków
  • organizowanie i prowadzenie prezentacji, w celu budowania świadomości pracowników

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w prowadzeniu postępowania powypadkowego
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • znajomości ISO 14001
  • dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP/ochrony środowiska - mile widziane