specjalista ds. ochrony, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Egzekwowanie prawa, Ochrona
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/1/08/2019/WR - 59856

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonej osoby do pracy w ochronie. Przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie, może ta praca jest właśnie dla Ciebie !

oferujemy

  • stałe zatrudnienie od 01.09.2019
  • pracę w systemie jednozmianowym (elastycznym)

zadania

  • Nadzór nad pracownikami ochrony (własny zespół + zakontraktowana firma zewnętrzna)
  • Monitorowanie całości ochrony obiektu Zakładu
  • Merytoryczny nadzór nad stanem bezpieczeństwa obiektów zewnętrznych (magazyny)
  • Tworzenie i wdrażanie procedur bezpieczeństwa.
  • Dbanie o bezpieczeństwo ludzi, mienia oraz własności intelektualnej
  • Zarządzanie i stałe doskonalenie technicznego systemu zabezpieczeń Zakładu.
  • Udział w systemie zabezpieczenia transportów

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości standardowych narzędzi informatycznych
  • mile widziana znajomość SAP
  • gotowości do podróży służbowych

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą aplikuj przez formularz