specjalista ds. ofertowania, kotlarnia

lokalizacja
kotlarnia, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/200/03/2019/MK - 57233

opis stanowiska

Dołącz już dziś do międzynarodowej firmy produkcyjnej i rozwijaj swój potencjał!

Ciekawe zadania, kontakt z ludźmi, nowe możliwości rozwoju od zaraz!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, karta Multisport, wczasy pod gruszą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • sporządzanie ofert i kalkulacji pod zapytania Klientów
  • obsługa zapytań ofertowych i zleceń niestandardowych w zakresie weryfikacji i wyceny
  • wsparcie zespołu sprzedażowego - doradztwo techniczne i wsparcie Klienta

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: budownictwo i pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • mile widziana znajomość systemu SAPR3 lub innych systemów ERP
  • mile widziane doświadczenie przy sporządzaniu ofert i kalkulacji