specjalista ds. ofertowania, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/100/08/2020/WW - 64940

opis stanowiska

Szukasz nowej ścieżki rozwoju? Posiadasz doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych, a w dodatku potrafisz wesprzeć klienta pod kątem technicznym?

Świetnie się składa! Dla mojego klienta z branży inżynierskiej poszukuję specjalisty ds. oferowania. Zapraszam po więcej szczegółów!

oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe i techniczne
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • przygotowywanie ofert handlowych
  • wsparcie Inżynierów Sprzedaży
  • kompleksowe doradztwo techniczne
  • opieka nad dotychczasowymi Klientami firmy
  • organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów
  • udział w targach i konferencjach branżowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości środowiska MS Office oraz AutoCAD 2D
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • dyspozycyjności do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • posiadania prawo jazdy kat. B.