specjalista ds. optymalizacji projektów (black belt), wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/358/11/2018/ML - 55189

opis stanowiska

Interesuje Cię ciągłe usprawnienie procesów i realizacja projektów optymalizacyjnych Six Sigma, wykorzystywanie narzędzi Lean oraz wdrażanie nowych metod rozwiązywania problemów? Świetnie! Ta oferta jest dla Ciebie. Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej!

oferujemy

  • możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, bony na święta, fundusz socjalny
  • opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

zadania

  • realizacja projektów optymalizacyjnych Six Sigma, łącznie z narzędziami Lean oraz wdrażanie nowych metod rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów
  • coaching projektów Kaizen, GB i BBj
  • rozwijanie, standaryzacja i nadzór nad metodami rozwiązywania problemów ( 6 Sigma, Kaizen, TRIZ, PM Analiza itd.)
  • rozwijanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych (Six Sigma –BBj, GB, GB Refresher, PM Analiza, TRIZ, 8D, Kaizen, podstawowe narzędzia rozwiązywania problemów)
  • merytoryczne wsparcie działów i filarów w obszarze metod rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • min. 2,5-, 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów (minimum certyfikowany GB)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń  i moderowaniu grupy
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean
  • mile widziany certyfikat BB