specjalista ds. personalnych, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/90/12/2018/AK - 55535

opis stanowiska

Jeśli masz za sobą doświadczenie w obszarze miękkiego HR i chciałbyś kontynuować swoją karierę pracują w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku polskim- nie zwlekaj, aplikuj na stanowisko specjalisty ds. personalnych!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
  • perspektywę długofalowej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do posiłków, dostęp do ZFŚS, bony i paczki na święta, ubezpieczenie pracownicze,

zadania

  • koordynacja i realizacja procesów rekrutacyjnych w firmie
  • przygotowywanie oraz administracja dokumentacją pracowników
  • współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji polityki personalnej w zakresie
  • analiza potrzeb szkoleniowych, realizacja planów szkoleniowych
  • współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji procesów oceny pracowniczej
  • udział w badaniu motywacji pracowników,
  • uczestnictwo w działaniach z obszaru employer branding, aktywne budowanie wizerunku pracodawcy
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowywanie i monitorowanie planu wdrożenia nowych pracowników
  • współpraca z firmami i organizacjami (uczelnie, szkoły, Urzędy Pracy, firmy szkoleniowe, firmy rekrutacyjne)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane z obszaru psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi itp.)
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności współpracy, komunikatywności