specjalista ds. personalnych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/34/08/2019/AŁ - 59997

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się zawodowo? Szukasz pracy w obszarze HR? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Nie czekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • atrakcyjny system benefitów pracowniczych,
  • pracę w dogodnej lokalizacji (rondo Daszyńskiego),
  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

zadania

  • przygotowywanie dokumentów, zestawień i analiz,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej i zaświadczeń dla pracowników,
  • rekrutacja pracowników,
  • administrowanie szkoleniami,
  • praca przy projektach z zakresu employer brandingu, badań 360 stopni oraz oceny pracowniczej.

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze kadr minimum 1 rok,
  • znajomości prawa pracy,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze miękkiego HR-u: rekrutacja, szkolenia, oceny okresowe oraz employer brandingu,
  • bardzo dobra znajomość PowerPointa i Exela,
  • zaangażowanie, komunikatywność, dynamizm, w działaniu i orientacja na pracę w grupie.