specjalista ds. płac, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna tomczyk+48 +697240312
numer referencyjny
/193/09/2020/AT - 65477

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Płac.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (12 miesięcy),
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku pracy,
  • możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna i karta Multisport.

zadania

  • pomoc przy naliczaniu listy płac. tj. naliczanie / sprawdzanie wyn. chorobowych i zasiłków, wyn. urlopowych, potrąceń z wynagrodzenia, wyn. za nadgodziny itp.
  • zgłoszenia i wyrejestrowania z ZUS, deklaracje i korekty ZUS,
  • przygotowywanie raportów GUS,
  • zaświadczenia o zarobkach,
  • deklaracje PIT.
  • archiwizacja dokumentacji płacowej,
  • bieżące raporty.

oczekujemy

  • doświadczenie w dziale płac,
  • znajomość przepisów dot. naliczania wynagrodzeń, ZUS, PIT,
  • znajomość j.angielskiego na poziomie min. B2,
  • zainteresowanie tematami zw. z naliczaniem płac, ZUS, PIT, GUS, chęć rozwoju w tym kierunku,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, zorientowanie na szczegóły.

Mile widziane:

  • znajomość systemu TETA